+420 606 855 599
 
Rezervační formulář

Služby

Netradiční firemní večírky, soukromé oslavy, párty...

 

Vánoční večírekKromě klasického pojetí firemní akce nabízíme navíc přednášky spojené s degustací zaměřené na víno, nebo alkoholické nápoje, či barmanský minikurz. Naši profesionální barmani Vás tak můžou provést výrobou, rozlišením a rozpoznáním alkoholických nápojů nebo Vás seznámit se správnou degustací vín včetně vysvětlení rozdílů jednotlivých vinařských regionů a to včetně zahraničních. Hosté Vaší firemní akce si tak navíc odnesou nezapomenutelný zážitek a nové znalosti. Ochutnají nápoje či delikatesy se kterými se běžně nesetkávají a budou si pamatovat, že toto vše jim umožnila Vaše společnost. Nabízíme:

 

- studenou a teplou kuchyni formou rautu (sýrové talíře, zeleninové mísy, chlebíčky, delikatesy, řízečky, tatarák, saláty apod.)

- netradiční drinky, cocktaily či vína

- ojedinělé způsoby servírování (maxi porce, hořící drinky...)

- barmanskou show, známou osobnost, moderátora, speciální program (casino, bodypainting, airbrush tattoo...)

- naučnou akci spojenou se zábavou - například sommeliérský večer s výkladem a ochtnávkou (možné taky s alko nápoji či cocktaily)

- k dispozici je i taneční parket s nasvětlenými netradičními láhvemi, víny... Hudba na přání je samozřejmostí

 

Stačí nám říci Vaše představy, pokusíme se je maximálně vyplnit. Na akce v KUKU se nezapomíná!

 

Poznejte svět chutí!

 

Máte rádi víno, whisky nebo například rumy? Zajímá Vás jak se vyrábí, jak chutnají, jak se správně servírpoznejte svět chutíují? Pro vážné zájemce (i menší skupiny) pořádáme na přání večery s... Skuteční odborníci Vám odprezentují vše o daných nápojích a zodpoví Vám Vaše otázky. Tyto večery samozřejmě provází rozmanitá ochutnávka. Lze samozřejmě kombinovat i například s firemním večírkem.

 

Barmanské kurzy

 

barmanské kurzyBaví Vás míchané nápoje? Chcete znát tajemství dobrých cocktailů? Vyžadujete, aby cocktaily co připravujete byli z opravdu originálních, těžko dostupných surovin? Nebo jste již profesionál, který se chce dále vzdělávat? Pro skutečné zájemce rádi připravíme základní barmanský kurz včetně poskytnutí pravých a kvalitních ingrediencí a výbavy.

 

 

 

Naši lidé na Vašich akcích

ilustrační foto

Pořádáte večírek, ples nebo párty? Chcete podávat míchané nápoje, ale nemáte potřebné vybavení a zkušenosti? Žádný problém! Jsme Vám k dispozici. Vše potřebné si dovezeme a to i včetně surovin, takže Vám účtujeme jen to co jsme spotřebovali a nemusíte se tak trápit se zbytky sirupů, speciálních likérů apod. Poradíme Vám co by pro Vaše hosty bylo nejlepší a postaráme se o to, aby byli všichni s naší prací spokojeni.

NOVINKY

Oban

Otevírací doba Vánoce 2017

 

 

 

 

Doutníky

Rozšířili jsme značně nabídku doutníků. Nově u nás najdete pravé kubánské doutníky značek Cohiba, Montecristo, Romeo Julieta, Partagas a další. Doutníky jsou vlhčeny v kvalitním humidoru

olmeca Altos

Armagnac Janneau XO nově v nabídce

je směsí 12 až 25 letých Armagnaců. Hrozny použité na výrobu pocházejí z nejlepších vinic. Po destilaci vzniklé Eaux-de-vie zrají odděleně v limousinských dubových sudech. Jedná se o Armagnac tmavě zlaté barvy s jantarovými odlesky. Je charakteristický svou křišťálovou průhledností. Suchá, ovocná vůně s aroma bobulového ovoce a hřebíčku. Kulatá, plná a harmonická chuť s dlouhým závěrem.           

archiv novinek

 

e-mail